Alpinning


ALPINNING

Přijďte si k nám vyzkoušet originální fitness program. Za doprovodu hudby u nás zažijete kvalitní sportovní vyžití. Alpinning je ideální pro všechny věkové kategorie.

CO JE TO ALPINNING

ALPINNING program je originální novinkou ve fitness programech, lze formulovat jako aktivitu, kterou vykonává skupina lidí za doprovodu motivující hudby na speciálním mechanickém pásu Alpitrack. Svým vzezřením připomínají alpitracky klasické běžecké pásy, nejsou ale vodorovné a povrch, po kterém se chodí, je nakloněná rovina. Nejzásadnější věcí, kterou se alpitrackový pás liší od toho běžeckého, je způsob zprovoznění. Alpitrackový pás se totiž nedá zapnout ani vypnout, člověk ho musí rozpohybovat za pomoci své vlastní síly.


PRO KOHO JE ALPINNING VHODNÝ?

Vzhledem k tomu, že tato sportovní aktivita vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu – chůze, je ideální pro všechny bez rozdílu věku, pohlaví či fyzické kondice.


CO SI VZÍT SEBOU NA LEKCI?

Sportovní obuv s čistou podrážkou vhodnou pro cvičení, sportovní oděv, ručník a hlavně dobrou náladu. Na lekci přijďte 10 minut před jejím začátkem.

Video natočené v bývalých prostorách: