FitboxFITBOX (pouze v Brtnici)

Nově Fitbox s profilektorem Jerrym!

Fitbox je novinkou posledních let mezi skupinovými sporty. Jedná se o zábavné a energeticky extrémně účinné cvičení na speciální boxovacích totemech. Tento program výrazně napomáhá redukovat váhu. Je určen především těm, kteří chtějí pečovat o svoji postavu a chtějí se dostat do kondice a psychické pohody.

Pro koho je Fitbox vhodný?

Fotbox je vhodný pro všechny bez rozdílu věku a pohlaví.

FITBOX Junior

Velmi jednoduchým a zábavným způsobem, za doprovodu hudby a pod vedením instruktora vydají vaše děti svoji přebytečnou energii a získají lepší kondici. Tento program napomáhá nejen redukovat váhu, ale hlavně je zaměřen na rovnoměrné posílení celého těla a právě proto je tolik vhodný pro děti. Navíc Fitbox program umožňuje specializovanou přípravu pro všechny druhy sportů. Lekce obsahuje několik základních kombinací nevyčerpatelného množství cviků, takže se na lekci rozhodně nebudou vaše ratolesti nudit. Lekce Fitboxu najdete v rezervačním systému.

Cena 1 lekce Fitboxu do 16 let pro děti je 55,-

10 vstupů permanentka do 16 let: 500,-

CO SI VZÍT SEBOU NA LEKCI?

Sportovní obuv s čistou podrážkou vhodnou pro cvičení, sportovní oděv, ručník a hlavně dobrou náladu. Na lekci přijďte 10 minut před jejím začátkem

Video natočené v bývalých prostorách: