Kruhový trénink

KRUHOVÝ TRÉNINK

Kruhový trenink je charakteristický postupným zapojováním vybraných svalových skupin při cvičení na stanovištích. Stanoviště bývají obvykle uspořádany do kruhu. Cvičení kruhového tréninku je v současné době skutečně oblíbené. No a není divu! Kruhový trénink je skvělý způsob, jak získat svalovou sílu, vytrvalost a přitom není fyzicky tolik náročný. Je skvělý pro budování svalové hmoty i pro spalování tuků všech tělesných partií.

Skupinový kruhový trénink je určen pro všechny klienty, kteří chtějí žít svůj život naplno. Klienti, kteří chtějí chodit cvičit a přitom si užívat zábavu namísto stereotepního a nudného tréninku. Žádné složité choreografie a přitom výborné výsledky ve velmi krátké době.

U nás má každý trénink obvykle 15 stanovišť, během něj se střídá zaměření cvičení (břicho, záda, horní a dolní končetiny, hýždě, atd.), cvičení jsou známá a koordinačně nenáročná, takže jsou velmi vhodná i pro ty, kdo s posilováním teprve začínají.

Mezi jednotlivé cviky mohou patřit např. kliky, dřepy, zdvihy, výstupy, cviky na TRX, bosu a pod. Jednotlivé cvičení může probíhat se cvičebními pomůckami i bez nich.

CO SI VZÍT SEBOU NA LEKCI?

Sportovní obuv s čistou podrážkou vhodnou pro cvičení, sportovní oděv, ručník a hlavně dobrou náladu. Na lekci přijďte 10 minut před jejím začátkem.